Anglų kalba - raktas naujoms galimybėms

Puikios iniciatyvos - nauja pradžia ir pats tinkamiausias laikas įgyvendinti senus planus, kad ir tokius, kaip anglų kalbos mokymasis. 2016-ųjų rugsėjo pradžioje Panevėžio pedagogų švietimo centras pakvietė norinčius mokytis anglų kalbos.
Į pamokas atvyko labai įvairaus amžiaus suaugusieji. Vieni jų turėjo tikslą tobulinti jau turimus kalbos įgūdžius, kiti pasiryžo išmokti dar vienos – antros ar trečios užsienio kalbos, nes jautė ne tik būtinybę, bet ir malonumą mokytis, turiningai praleisti vakarą, susipažinti su naujais žmonėmis, bendrauti užsienio kalba bendraminčių būryje. Taip susidarė dvi grupės: 10 pradedančių ir 14 jau pažengusių. Visi besimokantieji pasinėrė ir į šalies kultūrą, sužinojo istorinių faktų, įdomių smulkmenų apie kasdieninį svečios šalies žmonių gyvenimą.
Anglų kalbos pamokos – tai kelias į platesnį aplinkos pažinimą ir įrodymas, kad mokymasis gali būti labai įdomus ir smagus procesas bet kuriame gyvenimo tarpsnyje net ir tiems, kurie nejaučia nostalgijos mokykliniam suolui.
Koordinacinės grupės inf.











.gif)




.png)
.jpg)





















.jpg)

.jpg)
.png)
.jpg)
.jpg)
.jpg)

.png)


.png)