Fotografijos galerijoje – fotoparoda „Paryžius. Žmonės“
Šiandien 17 val. Panevėžio fotografijos galerijoje atidaroma tauragiškio fotomenininko Sigito Kancevyčiaus fotografijų paroda „Paryžius.Žmonės“.
S.Kancevyčius - Lietuvos fotomenininkų sąjungos narys, aktyviai dalyvaujantis Tauragės fotografų klubo „Fotojūra“ veikloje. 2005 m. jam suteiktas Meno kūrėjo statusas.
Fotografas yra surengęs per dvidešimt personalinių parodų Lietuvoje ir užsienyje (Latvijoje, Lenkijoje, Rusijoje). S.Kancevyčius - portretų ir aktų fotografas. Vienintelis Lietuvos fotomenininkas fotografuojantis cirką. 2008 metais už ciklo „Cirkas už maniežo“ sukūrimą LR Kultūros ministerija jam skyrė valstybinę stipendiją. Šių metų tarptautiniame konkurse Latvijoje „Apnuogintas pasaulis“ laimėjo antrąją vietą.
S.Kancevyčius turi patirties ir reportažo srityje. Dirbo spaudos fotografu, apie jį sukurta televizijos apybraiža, yra išleidęs 2 fotografijų albumus ir vieną poezijos knygelę. Fotomenininkas režisuoja spektaklius Tauragės liaudies teatre.
S.Kancevyčius savitai žvelgia į žmones per fotoaparato objektyvą. Jo fotografijose žmonės – juos supančio pasaulio dalis, bendraujantys vieni su kitais, su paukščiais, su aplinkos daiktais, nebijantys būti negražūs, juokingi, liūdni. Čia daug jausmo, romantikos ir tam tikro šelmiškumo.
Paroda „Paryžius.Žmonės“ Fotografijos galerijoje veiks iki gegužės 8 dienos.
Ryšių su visuomene skyriaus ir Dailės galerijos inf.











.gif)




.png)
.jpg)





















.jpg)

.jpg)
.png)
.jpg)
.jpg)
.jpg)

.png)


.png)