Spalvų ir savęs pažinimo diena „Spalvotoje palėpėje“

Gegužės 6 d. Panevėžio trečiojo amžiaus universiteto Mandalų ir Aromaterapijos grupių studentės visą dieną praleido kūrybinėje erdvėje „Spalvota palėpė“ Kauno Žaliakalnyje. Užsiėmimą vedė psichologė ir aura-soma lektorė Dalia Braziulytė, kuri supažindino su spalvų terapijos sistema Aura-Soma – savęs pažinimo metodu, derinančiu spalvas, kvapus ir kristalus.
Studentės gilinosi į spalvų reikšmes žmogaus gyvenime, mokėsi sąmoningo jų taikymo aprangoje, aplinkoje ir emociniuose procesuose. Keturiolikos spalvinių archetipų analizė bei spalvinė meditacija padėjo geriau pažinti save, santykius ir spalvingą vidinį pasaulį.











.gif)




.png)
.jpg)





















.jpg)

.jpg)
.png)
.jpg)
.jpg)
.jpg)

.png)


.png)