„Pragiedruliai“ kviečia į filmo premjerą

Lapkričio 30 d. 18 val. „Pragiedruliai“ AB „Panevėžio specialaus autotransporto“ teritorijoje pristatys meno rezidentų Pauliaus Oficerovo ir Dino Marcinkevičiaus dokumentinio filmo „DM“ premjerą industriniame atliekų perdirbimo angare.
Kūrėjai pristatys dokumentinį filmą, kuris autentiškai, nemoralizuojant nagrinėja tvarumo ir žmogaus santykį kaip kompleksinį ir daugialypį procesą. Tai visiškai naujas, niekur nerodytas filmas, sukurtas specialiai meno ir pramonės rezidencijai, intuityviai išjaučiant miesto energetiką, kvestionuojant urbanistinius procesus, egzistencinius (iš)likimo klausimus. Po filmo pristatymo vyks diskusija su kūrėjais Pauliumi Oficerovu ir Dinu Marcinkevičiumi, tvarumo ekspertais, įmonės atstovais.
Paulius Oficerovas su Dinu Marcinkevičiumi grįžo į gimtąjį miestą realizuoti savo idėjų dalyvaujant „Pragiedrulių“ rezidencijoje. Jie įsikūrė AB „Panevėžio specialus autotransportas” erdvėse. Dinas ir Paulius bendra kūryba užsiima nuo paauglystės, drauge įkūrė projektą „Dvikampis“, kartu kuria, režisuoja, prodiusuoja filmus, videoprojektus.
Renginys nemokamas.
Kadangi patalpa nešildoma, rekomenduojama šiltai apsirengti.
Komunikacijos skyrius